Wskazówki i odpowiedzi od Zespołu Sellizer

Julia Baran
Written by Julia Baran

Personalizacja linku z ofertą

Zobacz, w jaki sposób możesz modyfikować linki ofert wysyłanych do Klientów


W zależności od posiadanego pakietu, linki z ofertą wysłaną do Klienta możesz personalizować na kilka sposobów.

Subdomena systemowa to link do Twojej oferty, który system wygenerował automatycznie. Ma on następującą formę:

Własna subdomena

 Dostępna w pakietach Business i Professional. Po jej ustawieniu, link do oferty wyświetlany jest w postaci twojanazwa.sellizer.pl

Aby dodać własną subdomenę:

  1. Zaloguj się do swojego konta, a następnie przejdź do zakładki Ustawienia. 
  2. Przejdź do sekcji Ustawienia domyślne.

W wyznaczonym miejscu wprowadź wybraną przez siebie subdomenę, a następnie zatwierdź zmiany klikając w umieszczony poniżej button Zapisz ustawienia.

Od tej pory, link do Twojej oferty będzie miał następującą formę:

Własna domena 

Dostępna w pakietach Business i Professional. Link do oferty wyświetlany jest w formie wybranej przez Ciebie nazwy i nie zawiera członu sellizer.pl Ustawienie własnej domeny jest możliwe po kontakcie z nami.

Personalizacja wyglądu linku do oferty

Możliwość indywidualnego stworzenia hiperłącza do oferty, które zastąpi link automatycznie wygenerowany przez system, jeśli wybierzesz opcję Tekstowy link oferty.

  1. Po załadowaniu pliku z ofertą, którą chcesz wysłać oraz uzupełnieniu tytułu oferty i danych odbiorcy, przejdź do sekcji Wiadomość dla odbiorcy. 
  2. Kliknij link oferty znajdujący się w wiadomości, a następnie ikonę trzech kropek znajdującą się na pasku powyżej. Następnie wybierz opcję Wstaw/edytuj łącze 

Okno, które się wyświetli będzie posiadało dwa pola: URL oraz Tekst do wyświetlenia. Usuń zawartość pola Tekst do wyświetlenia i wprowadź wybraną przez siebie nazwę, a następnie zatwierdź wprowadzone zmiany.

Categories: