Jeśli jeszcze nie założyłeś konta, zrób to teraz – wystarczy, że podasz swój adres e-mail. Po otrzymaniu maila aktywacyjnego, zaloguj się do Sellizera i postępuj zgodnie z poniższą instrukcją.

Jak zacząć korzystać z Sellizera?

1. Dodaj ofertę

Kliknij w przycisk dodaj ofertę, a następnie wgraj pliki w formacie PDF, które chcesz wysłać do klienta. Jedna oferta może zawierać maksymalnie nawet 10 plików.

WAŻNE: Maksymalna wielkość pliku wynosi 200MB! Pamiętaj, że rozmiar pliku oraz szybkość łącza internetowego Twojego klienta decydują o czasie, w którym oferta pojawi się na jego ekranie.

2. Wyślij ofertę bezpośrednio z Sellizera lub wygeneruj link do oferty

Docelowo wszystkie wiadomości są wysyłane e-mailem. Jeśli chcesz wysłać ofertę samodzielnie (np. wysyłając link na Messengerze), wybierz przycisk "Wyślij ofertę samodzielnie" i wprowadź numer telefonu, na który otrzymasz powiadomienie o otwarciu Twojej oferty.

3. Uzupełnij informacje o odbiorcy

Jeśli  wysyłasz ofertę bezpośrednio z Sellizera, uzupełnij dane dotyczące odbiorcy. Wprowadź imię i nazwisko oraz adres e-mail klienta. 

WAŻNE: Ofertę możesz wysłać do wielu odbiorców równocześnie. Dodaj kolejnych odbiorców ręcznie lub wgraj plik w formie CSV z listą odbiorców. 

4. Wiadomość dla odbiorcy

Dodając pliki do Sellizera, masz już przygotowany szablon wiadomości, który możesz wysłać do klienta. Stwórz własną lub wykorzystaj naszą propozycję. 

Edytując wiadomość, możesz zmienić każdy element, łącznie z prezentowanym linkiem do oferty. Wystarczy, że zaznaczysz link i zatytułujesz go, tak jak chcesz.

5. Uzupełnij Twoje dane

Uzupełnij dane i przejdź dalej. Nie zapomnij o podaniu numer telefonu, na który otrzymasz powiadomienie SMS o otwarciu oferty. Gdy to zrobisz, kliknij button przejdź dalej.

WAŻNE: Jeżeli chcesz przesyłać oferty bezpośrednio do systemu CRM, uzupełnij pole UDW, wprowadzając adres, który umożliwi Ci dodanie wiadomości do CRM'a. 

6. Wyślij ofertę

W podsumowaniu oferty sprawdź, czy wprowadzone przez Ciebie dane są poprawne. Jeżeli chcesz coś zmienić, kliknij button Edytuj ofertę.

Ofertę możesz wysłać od razu, zapisać jej szkic lub ustalić późniejszy termin wysyłki. Jeśli chcesz zobaczyć, jak oferta wyświetli się Twojemu klientowi, kliknij w przycisk "Zobacz ofertę jako klient".

Jeśli oferta jest gotowa do wysłania, kliknij button Zatwierdź ofertę, aby ją wysłać. 

7. Powiadomienie SMS

Teraz pozostaje Ci tylko czekać na powiadomienie SMS. Zadzwoń do klienta w najlepszym momencie, aby zwiększyć swoją szansę na sprzedaż nawet 9-krotnie.

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?