Aby dokonać zmian w ustawieniach konta, wejdź w Ustawienia konta. Zrobisz to klikając w zakładkę "Ustawienia", widoczną w lewym dolnym rogu lub "ikonę ludzika" widoczną w prawym górnym rogu. 

W zakładce Ustawienia konta możesz:

  • ustawić dane nadawcy,
  • zmienić hasło logowania,
  • spersonalizować oferty: dodać logo do strony z ofertą, dodać stopkę e-mail oraz własną subdomenę do wysyłanych ofert,
  • a także zintegrować się z Twoją pocztą e-mail.

Pamiętaj, aby wszystkie zmiany potwierdzać, klikając przycisk "Zapisz ustawienia".

Ustawienia danych nadawcy

Ustaw dane nadawcy: Imię, nazwisko, numer telefonu - te dane będą automatycznie dodane do każdej oferty, którą chcesz wysłać. 

Pole UDW - jeżeli korzystasz z systemu CRM, automatycznie uzupełnisz konwersacje z klientem o wysłane oferty. Wprowadź e-maila, aby wysłane oferty były rejestrowane w Twoim CRM'ie. Ewentualnie możesz wykorzystać UDW, aby osoby kluczowe w procesie sprzedaży otrzymały ofertę w ukrytej kopii.

Personalizacja ofert

W tym miejscu możesz spersonalizować wygląd ofert i wiadomości, które wysyłasz. Raz wprowadzone informacje, będą dostępne w każdej kolejnej ofercie. 

Zmień subdomenę

Zmień standardową subdomenę: oferty.sellizer.pl na własną, np. twojafirma.sellizer.pl.

Dodaj logo

Spersonalizuj oferty, które wysyłasz, dodając logo Twojej firmy. Dodaj logo, które pojawi się w prawym górnym rogu, zastępując logo Sellizer. 

Pamiętaj, że maksymalna rozdzielczość loga musi wynosić - 200x100px, a akceptowane formaty to jpg, png oraz gif. Logo nie może ważyć więcej niż 200kB.

Stopka wiadomości

Przygotuj stopkę za pomocą prostego edytora. Możesz wybrać font i dopasować jego wygląd wedle Twoich potrzeb.

Wspieramy stopki w formacie graficznym i html
Możesz skopiować dotychczasową stopkę w formacie html. Jeśli masz stopkę html, otwórz ją w przeglądarce internetowej, aby ją widzieć, zaznacz i wklej do Sellizera. 

Ta operacja nie działa w przypadku kopiowania z programu pocztowego, dlatego konieczne jest skopiowanie stopki z okna przeglądarki)

Jeżeli grafiki, które masz w stopce, są umieszczone na serwerze zewnętrznym, wówczas będą one widoczne również w Sellizerze.

Integracja z kontem e-mail

Połącz swoje konto poczty e-mail z Sellizerem – szybko, bezpiecznie i wygodnie. Dzięki temu oferty będą wysyłane wprost z Twojej skrzynki mailowej, a Ty zmniejszysz prawdopodobieństwo trafienia do SPAMu

Połącz z kontem Google

Dla posiadaczy poczty Gmail, przygotowaliśmy dedykowaną opcję „Połącz z kontem Google”. Kliknij i połącz Sellizera z Google.

Połącz się z dowolnym serwerem pocztowym

Wystarczy, że podasz login i hasło do serwera SMTP, aby wysyłać oferty bezpośrednio z Twojej poczty e-mail. 

WAŻNE! Jeśli planujesz masową wysyłkę ofert z Twojej skrzynki pocztowej, upewnij się, jakie masz limity wysyłanych wiadomości na serwerze pocztowym. Skontaktuj się z osobą, która zarządza kontami pocztowymi w Twojej firmie.

Jeżeli masz problemy z konfiguracją poczty, napisz do nas na czacie lub skontaktuj się z Twoim dostawcą poczty.

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?