W zależności od posiadanego pakietu, linki z ofertą wysłaną do Klienta możesz personalizować na kilka sposobów.

Subdomena systemowa to link do Twojej oferty, który system wygenerował automatycznie. Ma on następującą formę:

Własna subdomena - dostępna w pakietach Business i Professional. Link do oferty wyświetlany jest w postaci twojanazwa.sellizer.pl
Aby dodać własną subdomenę:

  1. Zaloguj się do swojego konta, a następnie przejdź do zakładki Ustawienia. 
  2. Przewiń stronę do sekcji Personalizacja ofert.

W wyznaczonym miejscu wprowadź wybraną przez siebie subdomenę, a następnie zatwierdź zmiany klikając w umieszczony poniżej button Zapisz ustawienia.
Od tej pory, link do Twojej oferty będzie miał następującą formę:


Własna domena - dostępna jedynie w pakiecie Professional. Link do oferty wyświetlany jest w formie wybranej przez Ciebie nazwy i nie zawiera członu sellizer.pl Ustawienie własnej domeny jest możliwe po kontakcie z nami.


Możliwość indywidualnego stworzenia hiperłącza, które zastąpi link automatycznie wygenerowany przez system. Możesz to zrobić na etapie dodawania oferty.

  1. Po załadowaniu pliku z ofertą, którą chcesz wysłać oraz uzupełnieniu tytułu oferty i danych odbiorcy, przejdź do sekcji Wiadomość dla odbiorcy.
  2. Kliknij link oferty znajdujący się w wiadomości, a następnie wybierz opcję Wstaw/edytuj łącze znajdującą się na pasku powyżej.

3. Okno, które się wyświetli będzie posiadało dwa pola: URL oraz Tekst do wyświetlenia. Usuń zawartość pola Tekst do wyświetlenia i wprowadź wybraną przez siebie nazwę, a następnie zatwierdź wprowadzone zmiany.

4. Nazwa hiperłącza do Twojej oferty została zmieniona:

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?