Sellizer Help Center

Aleksandra Zaborowska
Written by Aleksandra Zaborowska

Integracja z Pipedrive

Zobacz, jak połączyć Sellizer z Pipedrive!


  1. By pobrać wtyczkę, przejdź do oficjalnego sklepu przeglądarki, z której korzystasz:

2. Po pomyślnym pobraniu i zainstalowaniu, wtyczka pojawi się w prawym górnym rogu ekranu.

3. Zaloguj się do swojego konta w Pipedrive. Przejdź do wybranej karty szansy sprzedaży i wyślij pierwszą ofertę. Aby to zrobić, naciśnij zielony przycisk Dodaj ofertę znajdujący się w sekcji Sellizer. 


Zostaniesz przeniesiony do kreatora ofert w Sellizer. Wgraj plik PDF z ofertą, uzupełnij dane odbiorcy i wybierz sposób wysyłki - zajmie Ci to niecałą minutę.

4. Po wysłaniu, oferty pojawią się w karcie klienta. Zielona ikona statystyk oznacza, że oferta została otwarta. Po jej naciśnięciu zostaniesz przeniesiony do statystyk oferty w Sellizerze, gdzie szczegółowo sprawdzisz, jak odbiorca ją przeglądał.

Jeśli chcesz aby wiadomość z ofertą, którą wysyłasz z Sellizerem trafiła na Twoją pocztę w Pipedrive, podczas przygotowywania oferty do wysyłki, w polu UDW w sekcji Twoje dane (widoczne jako nadawca maila) w Sellizerze wprowadź swój uniwersalny adres firmowy Pipedrive.

W celu przypisania wiadomości z ofertą do konkretnego kontaktu lub szansy sprzedaży, przejdź do karty interesującego Cię klienta w Pipedrive i przewiń stronę do sekcji E-MAIL UDW. Skopiuj adres e-mail konkretnej szansy sprzedaży i umieść go w polu UDW w sekcji Twoje dane (widoczne jako nadawca maila) podczas przygotowywania w Sellizerze oferty do wysłania. 

PAMIĘTAJ: Zanim zaczniesz korzystać z opcji Inteligentnego adresu UDW musisz zweryfikować swój adres e-mail w Pipedrive. W tym celu:

  1. zaloguj się do swojego konta w Pipedrive
  2. przejdź do zakładki Ustawienia > Osobiste > Integracja poczty e-mailowej.

Pamiętaj także o zintegrowaniu swojego konta e-mail z Sellizerem. Co ważne, adresy email zintegrowane z Sellizerem i Pipedrivem muszą być jednakowe.

Categories: